Ofsetový i digitální tisk a sítotisk

Kopírování a tisk

Nabízíme barevné i černobílé kopírování a tisk z média nebo internetu až do formátu A3 na laserové tiskárně. U jiných formátů nebo většího množství je nabídka individuální dle požadavků a specifikace – velkoformátový tisk, ofsetový tisk atd.

Vizitky

Tisk vizitek již od 10 ks – jednostranné, oboustranné, různé gramáže a druhy papírů – barevné, kreativní, texturované.. Možnost využití našeho grafického studia pro zpracování grafického návrhu.

Letáky

Návrh a výroba letáků či prospektů – jednostranné, oboustranné – od jednoho kusu! Široká nabídka formátů (DL, A4, A5, A6, skládačky a další..) a gramáží papíru (80 – 350g / m2, křída lesk nebo mat, popř. bezdřevý ofset).

Plakáty

Návrh a tisk plakátů již od jednoho kusu až do formátu A0+ – možnost volby papíru lesk nebo mat v gramážích 115 – 250g / m2.

Vstupenky

Grafické zpracování a tisk vstupenek včetně číslování, personalizace, perforace nebo ochraných prvků. Výběr z několika gramáží a typu papíru.

Brožurky

Sazba a grafické zpracování a tisk brožury z donesených dat nebo jen samostatná vazba – kroužková kovová nebo plastová, svorkami nebo pevná lepená.

Fotografie

Tisk fotografií z média nebo negativu na fotopapír až do formátu A0+.

Kalendáře

Firemní kalendáře nebo kalendáře z Vašich fotografií jako originální dárek!

KONTAKT

Napište nám...

Odesílání

©2021 Tisk Liška, běží s podporou IdeaServis

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli své údaje?